Piegāde

Veic pasūtījumu, izvēlies piegādes veidu, saņem rēķinu, apmaksā un saņem savu pirkumu. Piedāvājam preces saņemt pie mums saimniecībā, piegādāt uz Tavu vēlamo adresi Rīgā vai Ropažu novadā vai arī saņemt kādā no piegādes punktiem.

Preču saņemšana pie mums saimniecībā - tajā pašā vai nākamajā dienā, savstarpēji vienojoties.

Piegāde uz Jūsu adresi - saņemšana 1-5 darba dienu laikā, kopš pasūtīšanas brīža. Uzmanību! Piegādes veicam uz norādītajām adresēm, ja produktu apjoms sasniedz 30 EUR vērtību.

Piegāde uz izņemšanas punktiem - saņemšana 1-5 darba dienu laikā, kopš pasūtīšanas brīža. Netiek piegādāti saldēti produkti, izņemot gadījumus ja pasūtītājs apzinās produktu atkušanas risku.


PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās mums atpakaļ pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļ sūtīšanas izmaksas sedz pats klients.

SIA Lības atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt ilgāku laiku, līdz 14 dienām.

Lūdzu, nosūtiet atgrieztās preces kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu uz: SIA Lības, "Lauknoras", Vāverkrogs, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2135

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esat saņēmuši bojātu produktu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected]